Biz Utku Trading olarak ithalat danışmanlığı dünyasında farklılığı ve yeniliği sembolleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Fiyat ve kalite bakımından etkileyici olmasının yanında teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve alanında lider olan fabrikaları bulup sizlere sunmak bizim işimiz.

Benzer firmalara göre farklı çizgimiz, kaliteli hizmet ve anlayış ile dikkatleri çeken şirketimizi 2006 yılında açmamıza rağmen, biz aslında hep ithalat dünyasın daydık. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılar bizleri sizlere ulaştırdı ve her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz.

İthalat Danışmanlığının yanı sıra İthalat, Gümrükleme, Lojistik, Tercümanlık ve Vip hizmet konularında da kaliteli , farklı, sizi hedeflerinize ulaştıracak çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz

Farklılığımızın farkında olan sizlerin değerlerini benimseyerek onları en güzel şekilde sunmak için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri deneyimli ve işlerinde uzman ekibimizle sizlere sunuyoruz.

İthalat konusunda uzman ekibimiz ile sizlere hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.


Çin'deki ofisiniz olarak hizmet veriyoruz!


35

Ülkede


Tüm Dünya genelinde yer alan müşterilerimize istedikleri tüm ürünler için hizmet vermekteyiz.
1478

Fabrika Ziyareti


Çin'de yer alan üreticileri sizin adınıza ziyaret ederek, doğruluğunu onaylıyor ve siparişlerinizi takip ediyoruz.
389

Fuar Ziyareti


Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları ürünler için prefosyonel fuar ziyaretleri gerçekleştiriyoruz.
19

Yıllık Çin'de Tecrübe


Bir fiil Çin'de yer alan ofisimiz ve elemanlarımız ile tüm isteklere cevap vermekteyiz.